Nowa wzmianka w dziale muzyka  i heavy metal. Jakie postanowienia wielkopostne powinien uczynić gitarzysta heavy metalowy? W Poście potrzeba umartwień. Licznych umartwień. Podjąłem wiec postanowienie by więcej ćwiczyć na gitarze. To będzie umartwienie – dla moich sąsiadów oczywiście 🙂 W thrash metalu potrzebne jest odpowiednio szybkie tempo gry, zwłaszcza partii solowych gitary. Szybkość zaś wynika ze spokojnych, systematycznych i zupełnie swobodnych ćwiczeń.

Zachęcam do wysłuchana próbki! Nagrałem kawałek w stylu naćpanego Eddiego van Halena (ja zupełnie na trzeźwo). Uważam że całkiem OK. Sporo wajchowania i pedałowania. Skala e-moll pentatoniczna.

 

Mam do Ciebie Czytelniku osobistą prośbę!

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci organizuje zbiórkę na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty w Krakowie. To wspaniała inicjatywa, która na ca celu pomoc dzieciom z trudnościami wychowawczymi i wymagającymi specjalistycznego wsparcia psychologicznego i pedagogicznego .

Byliśmy tam z synami by zrobić dla dzieci pokaz rycerski. Rozmawiałem z tymi dzieciakami i nawet lekko się wzruszyłem. Wesołe Małolaty zbierają na absolutnie konieczny remont świetlicy. Słuszna inicjatywa wymaga też Twojego wsparcia o które proszę. Oto numer konta i dane do wpłaty:


Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Krakowski
Konto: 38 1240 2294 1111 0000 3723 9323
Tytuł wpłaty: Darowizna na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty.

Bardzo proszę przelej teraz Czytelniku 25 złotych albo więcej. Wśród osób które przekażą datek będą rozlosowane wartościowe nagrody. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

    

www.koc.pl/wp/audio/ozdobniki.mp3

Śledź bloga na facebooku!
Bądź na bieżąco!