W pierwszych dniach września odwiedziłem wraz z moimi synami świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty, która się mieści się przy ul. Strzelców 15 w Krakowie. Świetlica jest prowadzona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Zacne Stowarzyszenie obchodziło niedawno stulecie istnienia. O działalności TPD można przeczytać na ich stronach albo krócej na Wikipedii. Na prośbę przemiłych Pań, które prowadzą tą placówkę TPD przeprowadziliśmy pokaz rycerski, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym, bo dla mnie była to w tym sezonie jedyna okazja by założyć zbroję.

Wesołe Małolaty to wspaniała inicjatywa, która ma na ca celu pomoc dzieciom z trudnościami edukacyjnymi i wychowawczymi oraz wsparcie dla ich rodzin. Placówka ta wspomaga także rozwój talentów i pasji wychowanków. Wiem, że w tym miejscu wykonywana jest wspaniała praca na rzecz tych dzieciaków. Rozmawiałem z tymi dzieciakami i nawet lekko się wzruszyłem. Wesołe Małolaty zbierają na absolutnie konieczny remont świetlicy.  Zbiórkę organizuje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Słuszna inicjatywa wymaga też Twojego wsparcia, o które proszę. Oto numer konta i dane do wpłaty:

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Krakowski
Konto: 38 1240 2294 1111 0000 3723 9323
Tytuł wpłaty: Darowizna na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty (tytuł wpłaty musi być dokładnie taki).

Podaję też telefony kontaktowe pod którymi możesz zapytać o działalność świetlicy: 12 417 30 13 i 888 928 985. Bardzo proszę przelej teraz Czytelniku 25 złotych albo więcej. Wśród osób, które przekażą datek, będą rozlosowane wartościowe nagrody. Więcej szczegółów poniżej.

Nagrody dla darczyńców!

6 grudnia w św. Mikołaja wśród osób (chyba głównie gitarzystów) wylosujemy tego, który wygra kultowy przester Bogner Ectasy Red. Używałem go grając rocka i metal – świetnie się on do tego nadaje. Teraz do łagodnego jazzu nie jest mi już potrzebny więc znajdzie nowego posiadacza wśród gitarzystów wspierających Wesołe Małolaty.

Cena takiej nowej zabawki to ponad 1000 zł. Jaka jest procedura?

  • Dokonujesz wpłaty co najmniej 25 zł na powyższe konto (ważny tytuł wpłaty).
  • Przesyłasz mi mailem potwierdzenie wpłaty na adres: piotr@koc.pl
  • 6 grudnia dwuletni mały Mikołaj wylosuje osobę, która dostanie Bogner Red Ecstasy.
  • Przester wysyłam kolejnego dnia kurierem na podany przez Ciebie adres.

Niezależnie od nagród proszę o hojne wpłaty na powyższe konto Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.


Dodatkowa informacja po 6 grudnia. Nagrodę otrzymał pan Piotr z Tarnowa. Serdecznie dziękuję za wpłatę i gratuluję!

Śledź bloga na facebooku!
Bądź na bieżąco!