Pomponiarze nie stanęli na wysokości zadania i nie podjęli rzeczowej polemiki z moimi argumentami tylko nadal cenzurują. Na szczęście w przyrodzie nic nie ginie! Sięgam więc do mojej kopii zapasowej Facebooka i przywracam ocenzurowany wpis.

 

Mam do Ciebie Czytelniku osobistą prośbę!

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci organizuje zbiórkę na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty w Krakowie. To wspaniała inicjatywa, która na ca celu pomoc dzieciom z trudnościami wychowawczymi i wymagającymi specjalistycznego wsparcia psychologicznego i pedagogicznego .

Byliśmy tam z synami by zrobić dla dzieci pokaz rycerski. Rozmawiałem z tymi dzieciakami i nawet lekko się wzruszyłem. Wesołe Małolaty zbierają na absolutnie konieczny remont świetlicy. Słuszna inicjatywa wymaga też Twojego wsparcia o które proszę. Oto numer konta i dane do wpłaty:


Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Krakowski
Konto: 38 1240 2294 1111 0000 3723 9323
Tytuł wpłaty: Darowizna na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty.

Bardzo proszę przelej teraz Czytelniku 25 złotych albo więcej. Wśród osób które przekażą datek będą rozlosowane wartościowe nagrody. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

    

Bardzo mnie bawi obserwowanie pomponiarzy. W poprzednich tekstach na ten temat  też głównie chodziło o zabawę i nie stawiałem żadnych postulatów. Czas jednak na podsumowanie. Stara msza nie powinna być skansenem i zasługuje na normalność.  Należy koniecznie i szybko wprowadzić „wiek emerytalny” dla tradiministrantów – maksymalnie 18 lat. Prezbiterium to nie miejsce dla osobliwie dziwaczejących podstarzałych kawalerów.

Śledź bloga na facebooku!
Bądź na bieżąco!