Ostatnio na Facebooku na stronie „Lepsze fiolety od kobiety” zamieściłem krótki wpis pod którym pojawiło się kilka kolejnych komentarzy a na końcu moja pointa. Po czym całość została usunięta przez gorliwego administratora strony „Lepsze fiolety od kobiety”.

Cóż zrobić? W przyrodzie nic nie ginie – proszę więc przeczytać poniższy zapis:

 

Mam do Ciebie Czytelniku osobistą prośbę!

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci organizuje zbiórkę na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty w Krakowie. To wspaniała inicjatywa, która na ca celu pomoc dzieciom z trudnościami wychowawczymi i wymagającymi specjalistycznego wsparcia psychologicznego i pedagogicznego .

Byliśmy tam z synami by zrobić dla dzieci pokaz rycerski. Rozmawiałem z tymi dzieciakami i nawet lekko się wzruszyłem. Wesołe Małolaty zbierają na absolutnie konieczny remont świetlicy. Słuszna inicjatywa wymaga też Twojego wsparcia o które proszę. Oto numer konta i dane do wpłaty:


Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Krakowski
Konto: 38 1240 2294 1111 0000 3723 9323
Tytuł wpłaty: Darowizna na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty.

Bardzo proszę przelej teraz Czytelniku 25 złotych albo więcej. Wśród osób które przekażą datek będą rozlosowane wartościowe nagrody. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

    

Jak to podsumować? Wydaje się że „Lepsze fiolety od kobiety” to rzeczywiście jacyś krypto-fetyszyści albo inna perwersja.

Śledź bloga na facebooku!
Bądź na bieżąco!