Dzisiaj bardzo poważnie 🙂 Zespół Quantus Tremor poszukuje kandydatów na stanowisko wokalisty black/thrash/death/brutal/pagan metalowego.  Z przykładowym naszym materiałem proszę zapoznać się tutaj:

Oczekujemy pełnego zaangażowania i dyspozycyjności (spokojnie … tylko w poniedziałki miedzy 19-tą a 21-szą). Nie jest wymagane doświadczenie w branży ani formalne wykształcenie  muzyczne. Idealnym  kandydatem będzie osoba o zainteresowaniach naukowych (nauki przyrodnicze, matematyka, filozofia) bo musisz mieć coś do przekazania światu. Dajemy Ci okazje byś mógł to wywrzeszczeć lub wyryczeć!

 

Mam do Ciebie Czytelniku osobistą prośbę!

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci organizuje zbiórkę na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty w Krakowie. To wspaniała inicjatywa, która na ca celu pomoc dzieciom z trudnościami edukacyjnymi i wychowawczymi.

Byliśmy tam z synami by zrobić dla dzieci pokaz rycerski. Rozmawiałem z tymi dzieciakami i nawet lekko się wzruszyłem. Wesołe Małolaty zbierają na absolutnie konieczny remont świetlicy. Słuszna inicjatywa wymaga też Twojego wsparcia o które proszę. Oto numer konta i dane do wpłaty:


Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Krakowski
Konto: 38 1240 2294 1111 0000 3723 9323
Tytuł wpłaty: Darowizna na świetlicę środowiskową Wesołe Małolaty.

Bardzo proszę przelej teraz Czytelniku 25 złotych albo więcej. Wśród osób które przekażą datek będą rozlosowane wartościowe nagrody. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

    

Oferta: poza muzyką i naszym niebanalnym towarzystwem innych tantiem (w najbliższym czasie) nie przewidujemy. Nie ponosimy odpowiedzialności za doznane uszczerbki słuchu. Kandydaci proszeni są o przesyłanie aplikacji na adres: piotr@koc.pl .

Śledź bloga na facebooku!
Bądź na bieżąco!